PMD2406PTVX-A-U.GN
PMD2406PTVX-A-U.GN
SUNON P&V Series Fan Overview
PMD2406PTVX-A.U.GN
DigiKeyn tuotenumero
259-PMD2406PTVX-A.U.GN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMD2406PTVX-A.U.GN
Kuvaus
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 60mm pit. x 60mm kork. Vapo-Bearing™ 40,0CFM (1,12m³/min) 2 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PMD2406PTVX-A.U.GN -mallit
Kategoria
Kohina
45,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
5 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, CUR, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 60mm pit. x 60mm kork.
Paino
0,167 lb (75,75 g)
Leveys
25,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,207A
Ilmavirtaus
40,0CFM (1,12m³/min)
Jännitealue
10 – 27,6VDC
Staattinen paine
0,640 in H2O (159,4 Pa)