MF40101V2-1000U-A99
DigiKeyn tuotenumero
259-1797-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF40101V2-1000U-A99
Kuvaus
FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 40mm pit. x 40mm kork. Vapo-Bearing™ 7,0CFM (0,196m³/min) 2 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MF40101V2-1000U-A99 -mallit
Kategoria
Kohina
20,6dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
480 mW
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Neliö - 40mm pit. x 40mm kork.
Paino
0,035 lb (15,88 g)
Leveys
10,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,040A
Ilmavirtaus
7,0CFM (0,196m³/min)
Jännitealue
6 – 13,8VDC
Staattinen paine
0,120 in H2O (29,9 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Vapo-Bearing™
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C