4129/HA40201V4-1000U-A99
DigiKeyn tuotenumero
259-2024-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4129/HA40201V4-1000U-A99
Kuvaus
FAN AXIAL 40X20MM VAPO 12VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 40mm pit. x 40mm kork. Vapo-Bearing™ 5,5CFM (0,154m³/min) 2 nastan suorakulmainen liitin
Kategoria
Kohina
12,3dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
380 mW
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 nastan suorakulmainen liitin
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, CUR, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 40mm pit. x 40mm kork.
Paino
0,068 lb (30,84 g)
Leveys
20,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,130A
Ilmavirtaus
5,5CFM (0,154m³/min)
Jännitealue
4,5 – 13,8VDC
Staattinen paine
0,100 in H2O (24,9 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Vapo-Bearing™
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C