CDRH127L125NP-150MC
DigiKeyn tuotenumero
308-CDRH127L125NP-150MCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
308-CDRH127L125NP-150MCCT-ND - Cut Tape (CT)
308-CDRH127L125NP-150MCDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDRH127L125NP-150MC
Kuvaus
FIXED IND 15UH 5.6A 26.2 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 µH Suojattu Rumpuydin Induktori 5.6 A 26,2mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
6,4A
DC-resistanssi (DCR)
26,2mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,472" lev. (12,00mm x 12,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)