CDRH127L125NP-150MC | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CDRH127L125NP-150MC |
Kuvaus | FIXED IND 15UH 5.6A 26.2 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 28 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 15 µH Suojattu Rumpuydin Induktori 5.6 A 26,2mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 6,4A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 26,2mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Tyyppi Rumpuydin | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,472" pit. x 0,472" lev. (12,00mm x 12,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,315" (8,00mm) |