CDRH125NP-151MC
DigiKeyn tuotenumero
308-1441-2-ND - Rullattu teippi (TR)
308-1441-1-ND - Cut Tape (CT)
308-1441-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDRH125NP-151MC
Kuvaus
FIXED IND 150UH 1A 230 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µH Suojattu Induktori 1 A 230mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
230mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,472" lev. (12,00mm x 12,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)