PRPC035SBBN-M71RC
DigiKeyn tuotenumero
S1121EC-35-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PRPC035SBBN-M71RC
Kuvaus
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 35 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,220" (5,58mm)
Eristyksen korkeus
0,098" (2,50mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A per kosketin
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Varastossa: 5015
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM