PREC040SAEN-RC on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Sullins Connector Solutions
Varastossa: 1 989
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Molex
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Molex
Varastossa: 250
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
3M
3M
Varastossa: 14
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 40 napainen 0,100" (2,54mm)
PREC040SAEN-RC
DigiKeyn tuotenumero
S1052EC-40-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PREC040SAEN-RC
Kuvaus
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
PREC040SAEN-RC -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,520" (13,21mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,848" (21,55mm)
Eristyksen korkeus
0,098" (2,50mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A per kosketin