PREC040SADN-RC on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Sullins Connector Solutions
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Molex
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Molex
Varastossa: 250
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
3M
3M
Varastossa: 14
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 40 napainen 0,100" (2,54mm)
PREC040SADN-RC
DigiKeyn tuotenumero
S1042EC-40-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PREC040SADN-RC
Kuvaus
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,420" (10,67mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,748" (19,01mm)
Eristyksen korkeus
0,098" (2,50mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A per kosketin