PREC037SFAN-RC
DigiKeyn tuotenumero
S1212EC-37-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PREC037SFAN-RC
Kuvaus
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 37 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
PREC037SFAN-RC -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,537" (13,63mm)
Eristyksen korkeus
0,098" (2,50mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A per kosketin
Terminointi
Juotostina
Päätuotenumero
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Varastossa: 3364
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM