PEC36SBBN
DigiKeyn tuotenumero
S1122E-36-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEC36SBBN
Kuvaus
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 36 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
PEC36SBBN -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,200" (5,08mm)
Eristyksen korkeus
0,140" (3,56mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Lisäresurssit
Varastossa: 160
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER R/A 1POS
Varastossa: 993
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Varastossa: 838
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Varastossa: 847
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Varastossa: 1924
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM