PEC33SAEN
DigiKeyn tuotenumero
S1052E-33-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEC33SAEN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 33 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,520" (13,21mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,850" (21,59mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 1989
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 944
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 512
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM