PEC32SGAN
DigiKeyn tuotenumero
S1312E-32-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEC32SGAN
Kuvaus
CONN HEADER R/A 32POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 32 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,100" (2,54mm)
Eristyksen korkeus
0,140" (3,56mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Varastossa: 286
CONN HEADER R/A 1POS
Varastossa: 0
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Varastossa: 60
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM