PEC32SFEN
DigiKeyn tuotenumero
S1252E-32-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEC32SFEN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 32 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,520" (13,21mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,938" (23,83mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 54
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 1
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 64
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM