PEC22SFCN
DigiKeyn tuotenumero
S1232E-22-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEC22SFCN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 22 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,320" (8,13mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,738" (18,75mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 1069
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 641
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM