PEC17SFDN
DigiKeyn tuotenumero
S1242E-17-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEC17SFDN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 17 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,420" (10,67mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,838" (21,29mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 519
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM