PEC17SAFN
DigiKeyn tuotenumero
S1062E-17-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEC17SAFN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 17 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,620" (15,75mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,950" (24,13mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
100,0µin (2,54µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
1
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
100,0µin (2,54µm)
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Päätuotenumero
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 42
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM