PEC16SADN
DigiKeyn tuotenumero
S1042E-16-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEC16SADN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 16 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PEC16SADN -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,420" (10,67mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,750" (19,05mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 400
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM