PEC12SFAN
DigiKeyn tuotenumero
S1212E-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEC12SFAN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 12 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PEC12SFAN -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,538" (13,67mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 287
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 11729
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 3721
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM