PEC12SAHN
DigiKeyn tuotenumero
S1082E-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEC12SAHN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 12 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,820" (20,83mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
1,150" (29,21mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 300
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 246
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM