PBC36SFDN
DigiKeyn tuotenumero
S1241E-36-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PBC36SFDN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 36 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,420" (10,67mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,838" (21,29mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 515
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM