PBC33SBAN
DigiKeyn tuotenumero
S1111E-33-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PBC33SBAN
Kuvaus
CONN HEADER R/A 33POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 33 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,100" (2,54mm)
Eristyksen korkeus
0,140" (3,56mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER R/A 1POS
Varastossa: 12363
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Varastossa: 892
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM