PBC32SACN
DigiKeyn tuotenumero
S1031E-32-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PBC32SACN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 32 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,320" (8,13mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,650" (16,51mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 205
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 2210
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Varastossa: 364
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM