PBC18SFAN
DigiKeyn tuotenumero
S1211E-18-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PBC18SFAN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 18 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
PBC18SFAN -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,538" (13,67mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 179
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 3126
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 11711
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM