PBC17SAAN
DigiKeyn tuotenumero
S1011E-17-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PBC17SAAN
Kuvaus
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 17 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
PBC17SAAN -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Valm.
Koskettimen kokonaispituus
0,450" (11,43mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Varastossa: 49835
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 31161
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM