GEC35SABN-M30
DigiKeyn tuotenumero
S1013E-35-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GEC35SABN-M30
Kuvaus
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 35 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
100,0µin (2,54µm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA9T), Nailon 9T
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Asennustyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
100,0µin (2,54µm)
Terminointi
Juotostina
Päätuotenumero
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
Varastossa: 6473
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER SMD 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 31POS 2.54MM