GBC34SFBN-M30
DigiKeyn tuotenumero
S1043E-34-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GBC34SFBN-M30
Kuvaus
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 34 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
Varastossa: 287
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER SMD 33POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 31POS 2.54MM