GBC33SGSN-M89
DigiKeyn tuotenumero
S1143E-33-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GBC33SGSN-M89
Kuvaus
CONN HEADER SMD R/A 33POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 33 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,140" (3,56mm)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER SMD R/A 36POS 2.54MM
Varastossa: 304
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER SMD R/A 34POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 31POS 2.54MM