VNH3SP30TR-E | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | VNH3SP30TR-E |
Kuvaus | IC MTR DRV 5.5-36V MULTIPWRSO-30 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 26 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Moottorin ohjain Teho-MOSFET Rinnakkaisväylä, PWM MultiPowerSO-30 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | VNH3SP30TR-E -mallit |
Kategoria | Lähtövirta 30A |
Valmistaja STMicroelectronics | Syöttöjännite 5,5V – 36V |
Sarja | Jännite - kuorma 5,5V – 36V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 150°C (TJ) |