VNH3SP30TR-E
DigiKeyn tuotenumero
497-VNH3SP30TR-ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-VNH3SP30TR-ECT-ND - Cut Tape (CT)
497-VNH3SP30TR-EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VNH3SP30TR-E
Kuvaus
IC MTR DRV 5.5-36V MULTIPWRSO-30
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Moottorin ohjain Teho-MOSFET Rinnakkaisväylä, PWM MultiPowerSO-30
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VNH3SP30TR-E -mallit
Kategoria
Lähtövirta
30A
Valmistaja
STMicroelectronics
Syöttöjännite
5,5V – 36V
Sarja
Jännite - kuorma
5,5V – 36V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)