VND5T035AKTR-E
DigiKeyn tuotenumero
497-13070-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-13070-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13070-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VND5T035AKTR-E
Kuvaus
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO24
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 30A PowerSSO-24
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VND5T035AKTR-E -mallit
Kategoria
Jännite - kuorma
8V – 36V
Valm.
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
Ei vaadita
Sarja
Virta - lähtö (maks.)
30A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds päällä (tyyp.)
35mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Kytkimen tyyppi
Vikasuojaus
Virran rajoitus (kiinteä), Avoimen kuorman tunnistus, Ylikuumeneminen, Ylijännite
Lähtöjen lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)