TS820-600FP
DigiKeyn tuotenumero
497-12380-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TS820-600FP
Kuvaus
SCR 600V 8A TO-220FPAB
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SCR 600 V 8 A Herkkä portti Läpivientiaukko TO-220FPAB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TS820-600FP -mallit
Kategoria
Virta - pito (Ih) (maks.)
5 mA
Valmistaja
STMicroelectronics
Virta - estotila (maks.)
5 µA
Pakkaustapa
Putki
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
70A, 73A
Osan tila
Aktiivinen
SCR-tyyppi
Herkkä portti
Jännite - estotila
600 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
800 mV
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
200 µA
Pakkaus / kotelo
TO-220-3, täysi pakkaus
Jännite - johtotila (Vtm) (maks.)
1.6 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220FPAB
Virta - johtotila (It (AV)) (maks.)
5 A
Päätuotenumero
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
8 A