TN3050H-12GY-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-17100-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-17100-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17100-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TN3050H-12GY-TR
Kuvaus
SCR 1.2KV 30A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SCR 1.2 kV 30 A Herkkä portti Kiinnitys pintaan D2PAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TN3050H-12GY-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - pito (Ih) (maks.)
100 mA
Valmistaja
STMicroelectronics
Virta - estotila (maks.)
5 µA
Sarja
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
300A, 330A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
SCR-tyyppi
Herkkä portti
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Jännite - estotila
1.2 kV
Luokka
Autoteollisuus
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
1.3 V
Hyväksyntä
AEC-Q101
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
50 mA
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - johtotila (Vtm) (maks.)
1.65 V
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Virta - johtotila (It (AV)) (maks.)
19 A
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
30 A