T835-600B-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-3270-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-3270-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3270-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T835-600B-TR
Kuvaus
TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TRIAC Triakki - vaimentamaton 600 V 8 A Kiinnitys pintaan DPAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T835-600B-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
80A, 84A
Valmistaja
STMicroelectronics
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
35 mA
Sarja
Virta - pito (Ih) (maks.)
35 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Konfiguraatio
Yksikanavainen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Triakkityyppi
Triakki - vaimentamaton
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - estotila
600 V
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
8 A
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
1.3 V