T2550-12G-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-15025-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15025-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15025-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T2550-12G-TR
Kuvaus
TRIAC ALTERNSTR 1.2KV 25A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TRIAC Triakki - vaimentamaton 1.2 kV 25 A Kiinnitys pintaan D2PAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T2550-12G-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
240A, 252A
Valmistaja
STMicroelectronics
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
50 mA
Sarja
Virta - pito (Ih) (maks.)
60 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Konfiguraatio
Yksikanavainen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Triakkityyppi
Triakki - vaimentamaton
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - estotila
1.2 kV
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
25 A
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
1.3 V