STTH30RQ06G2Y-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-18464-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-18464-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18464-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STTH30RQ06G2Y-TR
Kuvaus
DIODE STANDARD 600V 30A D2PAK HV
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 600 V 30A Kiinnitys pintaan D2PAK HV
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STTH30RQ06G2Y-TR -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
55 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 µA @ 600 V
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK HV
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
30A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
2.95 V @ 30 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)