STTH15RQ06G2-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-18461-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-18461-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18461-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STTH15RQ06G2-TR
Kuvaus
DIODE STANDARD 600V 15A D2PAK HV
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 600 V 15A Kiinnitys pintaan D2PAK HV
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STTH15RQ06G2-TR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
50 ns
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 600 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK HV
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
600 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
15A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
2.95 V @ 15 A