STSPIN32F0251
DigiKeyn tuotenumero
497-STSPIN32F0251-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STSPIN32F0251
Kuvaus
250V THREE-PHASE CONTROLLER WITH
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STSPIN32F0251 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
RAM-muistin koko
4K x 8
Valmistaja
STMicroelectronics
Rajapinta
I2C, SPI, UART/USART
Sarja
I/O-lukumäärä
21
Pakkaustapa
Kaukalo
Syöttöjännite
9V – 20V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)