STPST5H100AF
DigiKeyn tuotenumero
497-STPST5H100AFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-STPST5H100AFCT-ND - Cut Tape (CT)
497-STPST5H100AFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPST5H100AF
Kuvaus
DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 5A Kiinnitys pintaan SOD128Flat
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
680 mV @ 5 A
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
11.5 µA @ 100 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
SOD128Flat
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A