STPSC20H12GY-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-17164-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-17164-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17164-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPSC20H12GY-TR
Kuvaus
DIODE SIL CARB 1200V 20A D2PAK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 1200 V 20A Kiinnitys pintaan D2PAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STPSC20H12GY-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
120 µA @ 1200 V
Sarja
Kapasitanssi @ Vr, F
1650pF @ 0V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Vanhentunut
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
1200 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
20A
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 20 A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)