STPSC15H12D
DigiKeyn tuotenumero
497-16956-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPSC15H12D
Kuvaus
DIODE SIL CARB 1200V 15A TO220AC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 1200 V 15A Läpivientiaukko TO-220AC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STPSC15H12D -mallit
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
90 µA @ 1200 V
Pakkaustapa
Putki
Kapasitanssi @ Vr, F
1200pF @ 0V, 1MHz
Osan tila
Vanhentunut
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
1200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220AC
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
15A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 15 A
Päätuotenumero
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)