STPSC12G065D
DigiKeyn tuotenumero
497-STPSC12G065D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPSC12G065D
Kuvaus
DIODE SIL CARB 600V 6A TO220AC
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 650 V 12A Läpivientiaukko TO-220AC
Kategoria
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)
0 ns
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
120 µA @ 650 V
Pakkaustapa
Putki
Kapasitanssi @ Vr, F
790pF @ 0V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
650 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220AC
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
12A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.45 V @ 12 A