STPSC10H065BY-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-18139-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-18139-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18139-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPSC10H065BY-TR
Kuvaus
DIODE SIL CARBIDE 650V 10A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 650 V 10A Kiinnitys pintaan DPAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STPSC10H065BY-TR -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 650 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
480pF @ 0V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
650 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C