STPS8L30DEE-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-13332-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-13332-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13332-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS8L30DEE-TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 8A POWERFLAT
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 8A Kiinnitys pintaan PowerFlat™ (3,3x3,3)
EDA/CAD-mallit
STPS8L30DEE-TR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 mA @ 30 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
8A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
500 mV @ 8 A