STPS5H100BY-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-12342-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-12342-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12342-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS5H100BY-TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 5A Kiinnitys pintaan DPAK
EDA/CAD-mallit
STPS5H100BY-TR -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3.5 µA @ 100 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
730 mV @ 5 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)