STPS5H100B-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-6587-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-6587-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6587-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS5H100B-TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 5A Kiinnitys pintaan DPAK
EDA/CAD-mallit
STPS5H100B-TR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3.5 µA @ 100 V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
730 mV @ 5 A