STPS3170AF
DigiKeyn tuotenumero
497-15318-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15318-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15318-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS3170AF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMAFLAT
Tarkka kuvaus
Diodit 170 V 3A Kiinnitys pintaan SMAflat
EDA/CAD-mallit
STPS3170AF -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
820 mV @ 3 A
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
4 µA @ 170 V
Valmistajan laitepakkaus
SMAflat
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
170 V
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A