STPS3170AF | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STPS3170AF |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMAFLAT |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 170 V 3A Kiinnitys pintaan SMAflat |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STPS3170AF -mallit |
Kategoria | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 820 mV @ 3 A |
Valm. | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Sarja | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 4 µA @ 170 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Teknologia | Valmistajan laitepakkaus SMAflat |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 170 V | Toimintalämpötila - liitos -40°C – 175°C |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 3A | Päätuotenumero |