STPS30SM100SG-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-12661-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-12661-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12661-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS30SM100SG-TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 30A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 30A Kiinnitys pintaan D2PAK
EDA/CAD-mallit
STPS30SM100SG-TR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
45 µA @ 100 V
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
30A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
870 mV @ 30 A