STPS30H60CFP
DigiKeyn tuotenumero
497-12652-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS30H60CFP
Kuvaus
DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO220FP
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 60 V 15A Läpivientiaukko TO-220-3, täysi pakkaus
EDA/CAD-mallit
STPS30H60CFP -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
660 mV @ 15 A
Valmistaja
STMicroelectronics
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
60 µA @ 60 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-220-3, täysi pakkaus
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220FP
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
15A